NetSupport DNA – zarządzanie zasobami IT szkół i uczelni

Zestaw łatwych w użyciu narzędzi do zarządzania i obsługi infrastruktury IT pracującej w całej sieci szkolnej / kampusie.

NetSupport DNA zapewnia pełną gamę funkcji ułatwiających zarządzanie szkolnymi zasobami IT. Najważniejsze to: automatyczne wykrywanie urządzeń, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, śledzenie zmian, nadzorowanie licencji na oprogramowanie. Wspólnie tworzą elastyczny, jednolity produckt dla szkół i uczelni. NetSupport DNA zawiera również: monitorowanie zużycia energii, zarządzanie zasilaniem, bezpieczeństwo USB, monitorowanie drukarek, pomiar użytkowania aplikacji i internetu, system alertów oraz łatwy w użyciu moduł dystrybucji paczek z oprogramowaniem.

Moduł e-Bezpieczeństwa i ochrony wypopsażony jest w monitorowanie słów i fraz kluczowych, aby zaalarmować szkołę w przypadku aktywności on-line, która może narażać studenta na ryzyko. Monitorowany jest Internet, odzwiedzane witryny. Student może zgłaszać wątpliwości bezpośrednio do wyznaczonych pracowników. NetSupport oferuje również opcjonalnie uzupełniające rozwiązanie do zarządzania pracownią komputerową, system obsługi zgłoszeń oraz moduł zdalnego dostepu.

Pobierz DARMOWĄ wersję próbną

NetSupport award winning software for schools

IT team
Teachers
Safeguarding lead
Senior leadership team
Governors